Szkoła angielskiego online

Angielski szybciej - szkoły językowe - szkoła angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła języków obcych Gdańsk Oliwa, szkoła języka angielskiego Gdańsk Zaspa - zapraszają na kurs angielskiego w Gdańsku. Szybka nauka angielskiego.

szkoła językowa English Institute


KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Metoda Callana w Gdańsku

Gdańsk, Al. Wojska Polskiego 8
tel. 606 342 508

Obrazek szkoły języków obcych Gdańsk, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, kursy angielskiego i szkoły angielskiego w Gdańsku Wrzeszcz, szkoły językowe i szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa.  
 
Menu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkoła językową podczas bezpłatnych lekcji próbnych


Lekcje próbne to w naszej szkole językowej 4 godziny zajęć w trakcie których mają Państwo możliwość zapoznania się z Metodą Callana, z naszymi lektorami języka angielskiego i z naszą szkołą w ogóle. Lekcje te nie są do niczego zobowiązujące: każdy może na nie przyjść, zobaczyć angielski Metodą Callana w akcji i odejść bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Jeśli uczeń po czterech godzinach próbnych nie zdecyduje się na naukę angielskiego w naszej szkole językowej, lekcje próbne pozostaną dla niego darmowe. Traktujemy to jako inwestycję - wierzymy, że angielski Metodą Callana spodoba mu się na tyle, że nawet jeśli teraz z nami nie zostanie, zachęcony wysoką jakością prędzej czy później wróci.

Jeśli po czterech lekcjach angielskiego Metodą Callana zdecydują się Państwo na dalszą naukę w naszej szkole językowej, opłata za tydzień próbny będzie wliczona w Państwa pierwszą płatność. Jeśli więc zapłacą Państwo - na przykład - za miesiąc zajęć, pierwszy tydzień z tego miesiąca to lekcje próbne, w których już Państwo uczestniczyli. W tej sytuacji lekcje angielskiego, które odbyły się w tygodniu próbnym nie są gratisowe. Wiedzą Państwo jednak, za co płacą, i nie "kupują kota w worku". Jeśli zdecydowali się Państwo pozostać w naszej szkole językowej, wiedzą Państwo, że płacą za jakość, za którą chcą (a nie muszą) płacić.

 
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
Szkoła językowa i szkoła angielskiego Gdańsk Wrzeszcz prowadzi kurs angielskiego. Szkoły języków obcych i kursy językowe w Gdańsku Zaspa, kurs języka angielskiego Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Trójmiasto.
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
 
   
 

Inne filie: szkoła języka angielskiego online zaprasza na kursy języków obcych.

szkoła języków obcych English Institute - kursy języka angielskiego Metodą Callana

szkoła językowa Gdańsk Wrzeszcz zaprasza na kursy angielskiego     szkoła angielskiego Gdańsk Oliwa zaprasza na kursy angielskiego
szkoła języków obcych Gdańsk Zaspa zaprasza na kursy angielskiegoAdresy: Angielski Gdańsk Wrzeszcz, Oliwa:, Al. Wojska Polskiego 8, przystanek SKM Gdańsk Zaspa

Telefon: (58) 324 52 44
Angielski dla firm - tel. kom. 606 342 508

e-mail: biuro@englishinstitute.pl